• 6488 999 123

Oferta

Tym co wyróżnia nas wśród większości jest pasja, zapał i pragnienie. Kiedy tworzyliśmy coś, co dziś zdecydowanie możemy nazwać naszym najukochańszym „dzieckiem”, nawet w snach nie sądziliśmy, że przybierze to tak ogromnych rozmiarów i będzie w tak ogromnym stopniu dawało satysfakcję, radość oraz - przede wszystkim - realizacje pragnień młodzieży.

Młodzi ludzie są dla nas szczególnie ważni, ich rozwój, spełnienie i samoświadomość tego kim są i co chcą osiągnąć, na zawsze pozostanie naszym celem. Oferujemy cały pakiet aktywności skierowany w stronę młodych, ambitnych i niesamowicie przyszłościowych ludzi. Chcemy działać wspólnie, ponieważ jesteśmy grupą, która razem przeżywa wzloty i upadki, która cieszy się z sukcesów i daje wzajemne wsparcie.

Pragniemy każdego dnia pokazywać młodym ludziom w jaki sposób mogą zbudować pewność siebie, spełnić marzenia, zrealizować plany, odkryć własne powołania. Nasza oferta bazuje na wolności wyboru, na odkrywaniu nieznanego, wspólnym spędzaniu czasu, rozmowie i nauce, na budowaniu relacji, co obecnie staje się dość ograniczone i rzadkie.

Zajęcia sportowe, trenerzy

W naszej ofercie znalazły się zajęcia sportowe, które prowadzone są przez doskonale wyszkolonych i doświadczonych trenerów. Dbamy o to, aby każdy czuł się na nich komfortowo i bezpiecznie. Proponujemy różnego rodzaju aktywności między innymi: piłkę ręczną, piłkę siatkową, koszykówkę, taniec towarzyski, hip-hop, zumbę, gimnastykę, aerobic, podnoszenie ciężarów, pływanie. Nasi trenerzy to ludzie pełni pasji i zaangażowania, którzy perfekcyjnie znają się na technice oraz uwarunkowaniach dyscypliny, którą się zajmują. Posiadają oni również wykształcenie pedagogiczne i doskonałe podejście, dzięki czemu zawsze cieszą się ogromnym szacunkiem i mianem autorytetów dla najbardziej wymagającej młodzieży. Wiemy jak ważna w okresie rozwojowym, kiedy młody organizm dojrzewa, przeobraża się i buntuje, pozostaje aktywność fizyczna. Jest ona doskonałym elementem do rozładowania negatywnych emocji, pozbycia się złych doświadczeń i negatywnych emocji. Zajęcia sportowe nas rozwijają, kształtują, dają nam zdrowie, energię i siłę do tego by iść przez wiek nastoletni, następnie przez dorosłość i starość – z podniesioną głową.

Dietetycy, praktyki dietetyczne, kursy zdrowego żywienia

Jak wiemy, żywienie oraz towarzysząca mu suplementacja stanowią fundamentalny element kształtujący nasze ciało oraz sferę psychiczną. Nie bez powodu od wielu lat w różnych kręgach słyszy się bardzo trafne powiedzenie „Jesteśmy tym, co jemy”. Staramy się, by młodzież posiadała pełen wachlarz dostępnych warsztatów, spotkań, konsultacji oraz konferencji poświęconych świadomemu oraz zdrowemu żywieniu i suplementacji, o której często bardzo niesłusznie zapomina się lub minimalizuje jej rangę.

Pamiętajmy, że to właśnie witaminy i minerały, a także białko, kwasy Omega-3 i wiele innych substancji zawartych w skoncentrowanej formie pod postacią suplementów diety są niezbędne do prawidłowej pracy, regeneracji i rozwoju organizmu. Powinniśmy zwracać uwagę na świadomość żywieniową młodzieży, gdyż szczególnie w fazie wzrostowej, kiedy narządy rozwijają się, należy zadbać o ich optymalne odżywienie. Młodzi ludzie to nasza przyszłość, wielka szansa i w końcu – nasza nadzieja. Dbanie o ich rozwój i dążenie do celu, pokazanie im zdrowych, bezpiecznych i przyszłościowych rozwiązań stanowi nasz priorytet, do którego nieustannie pragniemy podążać i który chcemy wspólnie rozwijać.