• 6488 999 123

O NAS

Mówi się, że młodzież to przyszłość nie tylko narodu, czy też państwa, ale przede wszystkim całego świata. Wiadomo, że o to co dla nas najdroższe, należy dbać w sposób szczególny, dla tego za cel, za najważniejszą z misji postawiliśmy sobie rozwój, kształcenie oraz uświadamianie młodzieży. Pragniemy realizować się poprzez satysfakcję z efektów jakie odnoszą młodzi, pełni zapału i marzeń ludzie, którzy wierzą w to, że mogą osiągnąć wszystko. Powtarzamy wciąż, iż naszym głównym założeniem pozostaje propagowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży, pokazywanie im czym jest odpowiednie żywienie, potrzebna suplementacja i aktywność fizyczna, co to znaczy samoświadomość, zapał i upór. Chcemy uczyć w jaki sposób spełniać marzenia. Wierzymy, że poprzez propagowanie tych trzech filarów długiego, szczęśliwego, a przede wszystkim zdrowego życia, młodzież zbuduje swój własny kręgosłup moralny, ukształtuje swój charakter. Dążymy do tego, aby młodzi ludzie nauczyli się zasad fair-play, aby wiedzieli, że tylko i wyłącznie zaangażowanie, uczciwość wobec innych, ale przede wszystkim do samego siebie, szacunek oraz ciężka praca pomogą im realizować cele, bez względu na to jaką dziedzinę wybiorą. Wiemy jak ważna jest motywacja i wsparcie, chcemy to wszystko przekazywać młodzieży i czynimy to już od 7 lat z pasją oraz zaangażowaniem, osiągając przy tym doskonałe rezultaty.

Zdrowe żywienie

Pragniemy zaszczepić w młodzieży miłość do zdrowego żywienia, która na pewno przyniesie korzystne rezultaty w przyszłości, kiedy organizm będzie coraz starszy. Nasze warsztaty kucharskie, wykłady, spotkania z dietetykami, konsultacje, a także wspólna integracja przy posiłku sprawiają, że zarówno młodzi, jak i my sami nabieramy coraz większego doświadczenia. Staramy się wpajać młodzieży zasady żywieniowe, mówimy o tym – jak jeść , aby wyrzeźbić, wzmocnić lub wyszczuplić sylwetkę, a nawet przytyć - okazuje się bowiem, że istnieje bardzo duża grupa osób, które mają problemy ze zbyt niską wagą. Uczymy młodzież w jaki sposób mogą zastąpić niezdrowe, wysokoprzetworzone oraz słodzone przekąski i pełne konserwantów napoje gazowane. Okazuje się, że młodzi ludzie posiadają naprawdę niezwykłą wyobraźnię oraz wiele różnych talentów, w tym talent do gotowania. Potrafią oni bez problemu ugotować zdrowy, pełnowartościowy posiłek, będący ich własną inwencją twórczą lub całkiem bezpiecznym dla ich wagi i znacznie pożywniejszym zamiennikiem niezdrowych dań.

Suplementacja

Suplementacja to jeden z trzech fundamentalnych elementów będących gwarantem równowagi, zdrowia i rozwoju. Suplementy diety pozostają niezwykle ważnym elementem dla pracy organizmu, ponieważ to właśnie one w największym stopniu ją warunkują. Są czynnikiem ochronnym, rozwojowym, wspierającym wszystkie procesy i przemiany, a także dbającym o kondycję narządów. Kształcimy młodzież w kierunku samoświadomości i wiedzy na temat sposobów zdrowego i pełnowartościowego funkcjonowania. Pokazujemy jak duży wpływ na ich wzrost, rozwój i całą przyszłość posiada suplementacja. Bardzo ważne jest, by szczególnie na etapie dojrzewania, ale również w każdym innym momencie życia, suplementować witaminy i minerały.

Witamina A, D, C, witaminy z grupy B, witamina K, a także fosfor, żelazo, magnez i potas – są dla nas zbawienne. Suplementy witaminowe warunkują zdrowe i silne kości, odżywione mięśnie, dobrą kondycję skóry, włosów i paznokci, lepsze samopoczucie, brak rozdrażnienia, zmęczenia i frustracji. Dają swoiste ukojenie, wyciszenie i regenerację – dodając jednocześnie młodym ludziom niesamowitych pokładów dobrej energii, wigoru i siły.

Aktywność fizyczna

Naszym celem jest pokazywanie młodzieży w jaki sposób mogą rozwijać swój organizm, dążyć do realizacji celów, spełniania marzeń oraz doznawać tego, co wydaje im się zbyt odległe i pozornie nierealne. Aktywność fizyczna dla młodych w dużej mierze pomaga w uświadomieniu własnej wartości, poczucia pewności siebie i wreszcie może być sposobem na rozładowanie negatywnych emocji, złości, zmęczenia, lęku, czy stresu. Jesteśmy pewni, że pokazując młodym wachlarz dróg, które mogą wybrać, pójdą oni tą właściwą ścieżką. Gdy słyszymy słowa wdzięczności, efekty naszych starań, rezultaty tego, do czego od kilku lat dążyliśmy wspólnymi siłami, czynniki te stają się największą motywacją do dalszego działania.