Listy Animatorów zakwalifikowanych na szkolenia

Szanowni Animatorzy,

nawiązując do poprzednich informacji, dotyczących planowanych przez Fundację szkoleń dla uczestników programu Lokalny Animator Sportu oraz kierowanych do nas pytań o możliwość zwrotu kosztów podróży do Pucka wyjaśniamy, że nie mamy w budżecie tych szkoleń pozycji: zwrot kosztów podróży dla uczestników.

Aby ograniczyć koszty związane z przyjazdem do Pucka, publikujemy listy animatorów zakwalifikowanych na trzy terminy planowanych przez nas szkoleń

Szkolenie MAJ aktual

Chcemy w ten sposób umożliwić nawiązywanie kontaktów interpersonalnych pomiędzy animatorami, zainteresowanymi udziałem w naszych szkoleniach, w celu osiągniecia porozumienia odnoście wspólnego dojazdu. Bezpośredni kontakt z pożądanym animatorem uzyskać można poprzez przystąpienie do założonej przez nas na FB Grupy:

https://www.facebook.com/FRKFpl/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

Animatorów zainteresowanych naszymi szkoleniami prosimy o dołączenie do Grupy na FB: Szkolenia LAS 2017. Zgodę na dołączenie otrzymają tylko osoby uczestniczące w programie Lokalny Animator Sportu 2017.

Jednocześnie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na pierwsze szkolenie, które odbędzie się w dniach 26-28 maja i zachęcamy do zapisywania się. Szczegółowy program znaleźć można pod linkiem:

http://frkf.pl/rekrutacja-na-szkolenia/

Zespół FRKF                                                                                        19.05.2017